• Добро пожаловать на инвестиционный форум!

    Во всем многообразии инвестиций трудно разобраться. MMGP станет вашим надежным помощником и путеводителем в мире инвестиций. Только самые последние тренды, передовые технологии и новые возможности. 400 тысяч пользователей уже выбрали нас. Самые актуальные новости, проверенные стратегии и способы заработка. Сюда люди приходят поделиться своим опытом, найти и обсудить новые перспективы. 16 миллионов сообщений, оставленных нашими пользователями, содержат их бесценный опыт и знания. Присоединяйтесь и вы!

    Впрочем, для начала надо зарегистрироваться!
  • 🐑 Моисей водил бесплатно. А мы платим, хотя тоже планируем работать 40 лет! Принимай участие в партнеской программе MMGP
  • 📝 Знаешь буквы и умеешь их компоновать? Платим. Дорого. Бессрочная акция от MMGP: "ОПЛАТА ЗА СООБЩЕНИЯ"

Файне місто Львів - Страница 3

Iryna B

Специалист
Регистрация
16.02.2013
Сообщения
549
Реакции
630
Поинты
0.000
Я тоже считаю себя львовянкой и по сей день,правда,уже лет 12 живу в другом городе и в другой стране.Только там я чувствую себя дома.Надеюсь,всё-таки когда-нибудь я туда вернусь.
 

unclesam029

Новичок
Регистрация
16.02.2013
Сообщения
125
Реакции
8
Поинты
0.000
Львов, конечно же, культурная столица Украины. Красивый город, ничего не скажешь. А еще большим плюсом там будет то, что там действительно настоящий украинский язык (с маленьким местным акцентом)
 

unclesam029

Новичок
Регистрация
16.02.2013
Сообщения
125
Реакции
8
Поинты
0.000
С польским акцентом ;)

С каким точно не знаю, но он есть и это слышно. Мне ближе к Закарпатскому приближенный. К "Вуйкам" :) Ну а вообще - так и должно быть. Потому что город без изюминки - никому не интересен. А Львов - красивый город.
 
Регистрация
27.02.2013
Сообщения
1
Реакции
0
Поинты
0.000
Всім привіт!!! Я сам з Нікополя, Дніпропетровської області, але так сталося, що на даний час переїхав жити до Долини в Івано-Франківську. Однак буду дуже радий прийти на збори у Львові, поспілкуватися з приводу заробітку, а також просто поспілкуватися з новими людьми та здобути певний досвід. Адже відомо, що нові знайомства та спілкування з новими людьми, а особливо з обізнаними дуже корисне для здоров'я)))) Дякую за увагу. :money1: :hi000000:
 
Регистрация
27.02.2013
Сообщения
1
Реакции
0
Поинты
0.000
Я во Львове учился. Немного начал размовлять на украинской мове. Учился, как вы поняли курсантом в ЛВВПУ. Нас конечно не все любили, особенно это касается националистов. Но в целом Львов мне понравился. Действительно файне мiсто!
 

Alf0070

Интересующийся
Регистрация
05.03.2013
Сообщения
7
Реакции
0
Поинты
0.000
Привіт Львів'янам !
 

alexoblog784

Новичок
Регистрация
19.02.2013
Сообщения
12
Реакции
0
Поинты
0.000
Привіт львів'янам! Цікаво, в Львові хтось цікавиться хайпами? Давайте знайомитись )
 

FairyPrince

Специалист
Регистрация
19.07.2010
Сообщения
584
Реакции
307
Поинты
0.000
Привіт усім!
Помітив цю тему, тай вирішив поздоровкатись з земляками.
Люблю все в своєму місті, крім погоди :) Для тих хто думає їхати чи ні, давайте допоможу думати :) Культурна столиця, всі чули але що це значить на "хлопський" розум ? Хто у нас тут тільки не жив, поляки, австріяки, вірмени... В центрі міста є цілі вулиці в різних архітектурних стилях, пам'яток архітектури і музеїв стільки, що треба кілька днів щоб всі провідати, і то "бігом" :) Для любителів кави - повно різних кав'ярень з різними сортами кави та цікавим інтер'єром і різними стилями. Фабрика шоколаду, де ви на власні очі побачите як роблять шоколад і як він "тече рікою" і відразу ж спробувати, та ще й "на дорожку" купити різнотипних цукерок. Ясно що є і своя пивоварня і там же поряд її музей. Безліч закладів в різних стилях і живою музикою, рок, джаз, блюз. Ну для любителів джазу, то Львів взагалі місто номер 1, а літом приїжджають маестро з різних кутків світу, тисячі людей в парку до пізньої ночі насолоджуються живим виконанням, хто на лавочці, хто замовив собі столик (пиво, ковбаски) а хто просто приніс "коцик" і сидить собі з дівчиною на траві :)
Ой, літом то взагалі місто розквітає, красуні в розкішних середньовічних платтях гуляють по всьому центру міста з кошиками повними різноманітних квітів або цукерків. На вулицях міста ви почуєте живий спів,саксофон, аккордеон, гітару і навіть струнні квартети! Під відкритим небом починаються танці, запальна сальса чи романтичне танго на багатьох різних площадках, де кожен бажаючий зможе прийняти участь, повеселитись з друзями чи знайти кохання ;)
Сумніваюсь що я описав все. Запрошую усіх і не забудьте взяти парасольку ;)
 

xuliganka

Интересующийся
Регистрация
30.04.2009
Сообщения
31
Реакции
4
Поинты
0.000
Я теж льввіянка і страшенно люблю своє місто. Намагаюся не пропускати численних фестивалів, свят, постійно вишуковую нові цікаві місця. Обожнюю місцеві затишні маленькі кафе з тістечками і штруделями. На цьому форумі давненько, але все ще не знайшла своєї ніші в інтернет-заробітках, проте шишок набила достатньо. Всім хто буде в моєму місті бажаю гарного відпочинку і неповторних вражень!
 

rozzinoff

Новичок
Регистрация
17.02.2013
Сообщения
28
Реакции
0
Поинты
0.000
В Львові був колись давним давно. Гарне у вас місто, нічого не скажеш. Туди багато хто їде просот заради гармонії...
 

best_winner

Любитель
Регистрация
09.10.2010
Сообщения
177
Реакции
63
Поинты
0.000
Эх надо как то посетить снова Львов, красивое место, служил там когдато.
 

Вася Никифорук

Интересующийся
Регистрация
23.03.2013
Сообщения
21
Реакции
2
Поинты
0.000
Я хоч і сам з західної України(Ів.Франківська обл.) але у Львові не був ні разу. Бував у Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Франику, Рівному, але ось у Львові не був, хоча був брешу проїзджав поїздом, то вийшов на перон, постояв 10хв. і далі в поїзд. Дуже красиве місто зі своєю історією, та архітектурою, але на жаль я його ще не відвідав. Але все ще впереді. Обов"язково побуваю там влітку.

добавлено через 2 минуты
До речі як там Львів арена, щось там проводять тепер, чи стоїть без діла, хто знає?
 
Последнее редактирование:

LagodaRu

Любитель
Регистрация
21.01.2013
Сообщения
118
Реакции
11
Поинты
0.060
Да очень красивый город!!! Бывал не раз в командировке. Очень мне нравится город. Обязательно побывайте!!!
 

vitalians

Любитель
Регистрация
18.04.2013
Сообщения
316
Реакции
613
Поинты
0.000
Нажаль бачив тільки залізничний вокзал і автобусний по дорозі із Польщі, але є в планах відвідати по повному місто. Дуже б хотілося все побачити.
 

new2013

Интересующийся
Регистрация
18.05.2013
Сообщения
8
Реакции
8
Поинты
0.000
Осенью собираюсь поехать в ваш город, посоветуйте, где лучше остановиться? Никогда не была у вас...Говорят,что город очень красивый:)
 

Сергей Сер

Любитель
Регистрация
13.03.2010
Сообщения
232
Реакции
15
Поинты
0.000
так гарне місто. У мене там багато друзів
 
Сверху Снизу