• Добро пожаловать на инвестиционный форум!

    Во всем многообразии инвестиций трудно разобраться. MMGP станет вашим надежным помощником и путеводителем в мире инвестиций. Только самые последние тренды, передовые технологии и новые возможности. 400 тысяч пользователей уже выбрали нас. Самые актуальные новости, проверенные стратегии и способы заработка. Сюда люди приходят поделиться своим опытом, найти и обсудить новые перспективы. 16 миллионов сообщений, оставленных нашими пользователями, содержат их бесценный опыт и знания. Присоединяйтесь и вы!

    Впрочем, для начала надо зарегистрироваться!
  • 🐑 Моисей водил бесплатно. А мы платим, хотя тоже планируем работать 40 лет! Принимай участие в партнеской программе MMGP
  • 📝 Знаешь буквы и умеешь их компоновать? Платим. Дорого. Бессрочная акция от MMGP: "ОПЛАТА ЗА СООБЩЕНИЯ"

з України - ВСІ СЮДИ! - Страница 14

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

(ще й брехуном назвали).

Де це я вас брехуном назвав ? щось не бачу в своїх постах , хіба що образно , вам просто насправді немає що протиставити моїм словам .
У вашомі місті я багато раз був ще з дитинства і дуже воно мені подобається . І улюблений мій художник Айвазовський , кожен день ходив на його картини дивитись , в мене навіть дома єдина картина - це копія 9-го валу :i-yes:

А на рахунок нашої дискусії , яка вам чомусь видалася лайкою , то ДЕ-ДЕ , але у Феодосіі російську мову і культуру точно ніхто не ущемлює .
 

LSasha

ТОП-МАСТЕР
Регистрация
20.05.2007
Сообщения
8,800
Реакции
4,692
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Я кажу так, як то воно є:

У нас в місті все FM станції ведуть мовлення українською мовою, музика там грається яка вгодна. Чому так мало української - а назвить мені список і найду в інтернеті, послухаю.
Українських школ і класов мало - так немає попиту, ці школи і класи
створюються тількі для того, щоб діти змогли здати вступні іспити (на український мові) в ВУЗ.


Де культурні, історичні, пізнавальні канали на телебаченні (це для просування мови - те що можно дивитись без реклами і політичних діячив)?
Газети на російський мові - так не має попиту на україномовну пресу (і не тільки в Криму, а й у всій країні, наприклад спортивні видання "Команда", "Футбол" - чо саме так, економична доцільність - це так писав главред "Футбола").
Що робить влада і держава для української мови - нічого, де художні фільми (ляхи навить "Вогнем і мечем" зняли), де нормальні книжки, де нормальний переклад в кінотеатрах і на телебаченні (я коли слухаю такий переклад, то крім ******* - нічого і казать). А вони тільки
роблять іконами таких людей, котрих не розуміють багато народу в Україні та Європі. Україна різна і треба зрозуміти, що українець може розмовлять на російський мові (я на ній думаю) і теж хоче, щоб його думку поважали. Ще можно багато що написать...
 

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Знаєте , LSasha , краще ви би своє повідомлення написали би російською мовою , бо так писати , як ви це зробили - це просто знущання над українською .
Вам , бачу , 30 років і , напевне , ці 30 років ви прожили в Україні , та і за національністю , думаю , українець .

Зараз розповім вам два фактики , можливо , задумаєтесь над ними і вам стане трішки соромно за незнання рідної мови .

У нашому місті є медінститут , у якому навчається багато іноземців , в основному негри і араби . Так ось , ці негри вже після першого року навчання стараються розмовляти українською мовою . Так , у них це смішно виходить , але вони СТАРАЮТЬСЯ , а знаєте чому ? тому що вони ПОВАЖАЮТЬ мову тієї держави , до якої приїхали всього-навсього на 5 років , на відміну від вас , а це ж ваша Батьківщина ...
І другий факт - моя знайома вийшла заміж за турка , який і по російськи ледве два слова міг промовити . Через 2-3 роки він ВІЛЬНО розмовляв українською.
Подумайте над цим ...

І давайте врешті-решт на цьому закінчимо .
 

LSasha

ТОП-МАСТЕР
Регистрация
20.05.2007
Сообщения
8,800
Реакции
4,692
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Я зрозумів - Україна для українців, а мені скрізь кордон в Туреччену. Да це просто жах. Тепер я зрозумів, чому така розбіжність.

Дякую за те що дали зрозуміти!
 
Последнее редактирование:

olmis

Специалист
Регистрация
12.05.2007
Сообщения
1,419
Реакции
29
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

И вообще обращаюсь ко всем из центральной , южной и восточной Украины
Прибери зі списку центральну Україну.Це переважно україно-мовний регіон і погляди населення багато в чому збігаються з Західною Україною.

Всім західнякам-респект!:)
 

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

olmis , я не тому лишаю в списку центральну Україну , що не вважаю її україномовною , мені насправді цікаво , щоб кожен , якщо йому не важко , взнав і написав , скільки в його місті чи області російських шкіл і скільки українських , бо ситуацію на заході я знаю , а як там в інших регіонах -не знаю . Ти мене просто невірно зрозумів .

добавлено через 8 минут
Я зрозумів - Україна для українців, а мені скрізь кордон в Туреччену. Да це просто жах. Тепер я зрозумів, чому така розбіжність.

Дякую за те що дали зрозуміти!

Нічого ви не зрозуміли - на жаль . Україна - для всіх , і українців , і росіян , і білорусів , і для татар , для всіх . Я лише хотів сказати про те , що мову тієї держави , де живеш - потрібно знати ДОСКОНАЛЬНО і вільно нею володіти , як , наприклад , вільно володіють вже через рік наші заробітчани в Італіїї італійською , як я , наприклад , проживши в Польщі всього кілька місяців - вільно володів польською мовою . От і все , що я хотів сказати , і немає за що на мене ображатись :i-yes:
 
Последнее редактирование:

Sapiens

Только по вопросам рекламы на форуме mmgp.com
Команда форума
Администратор
Регистрация
16.09.2008
Сообщения
6,379
Реакции
7,185
Поинты
46,807.696
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Мені дуже прикро, що конструктивне та необразливе спілкування в цій темі у нас не склалося. А Вам пане KATALA я хочу сказати, що після розмови з Вами я нарешті зрозумів, яким чином такі відморозки як Тягнибік зі своєю зграєю псевдо-патріотів (а насправді радикальних націоналістів - майже неофашистів) зміг пробитися у Тернопільську облраду та піднімає голову на території всієї країни. У Вашому націоналізмі дуже мало логіки та дуже багато відвертого фанатизму, та якогось рабського менталітету завжди скривдженого «патріота» (цим між іншім «хворів» і Тарас у своєї творчості), якому завжди хтось заважає побудувати рай на землі (найчастіше це, зрозуміло, москалі :) ). У російських націоналістів цей «комплекс неповноцінності» найчастіше має прояв у відношенню до жидів, у українських – у відношенню до москалів…

На цьому мушу закінчувати диспут, беручи до уваги його безглуздість. Нажаль трапилось, щось на кшталт розмови глухого з німим…
 

olmis

Специалист
Регистрация
12.05.2007
Сообщения
1,419
Реакции
29
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

olmis , я не тому лишаю в списку центральну Україну , що не вважаю її україномовною , мені насправді цікаво , щоб кожен , якщо йому не важко , взнав і написав , скільки в його місті чи області російських шкіл і скільки українських , бо ситуацію на заході я знаю , а як там в інших регіонах -не знаю . Ти мене просто невірно зрозумів .
Правильно я зрозумів.Спробував відповісти з гумором.Мабуть не вдалося:)
Щодо шкіл.Я з Центру,статистики в мене немає,але думаю,що українських в нас не менше 95%,а може й більше.Але тут справа в тому,що в нас навіть російськомовні(зокрема і я) в переважній більшості не підтримують введення рос. мови як другої державної.Мені важко пояснити чому це так.Мабуть це десь на рівні півсвідомості.
Ще раз зазначу,що статистикою я не володію,тому прошу сильно мене не бити.
 

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

А Вам пане KATALA я хочу сказати, що після розмови з Вами я нарешті зрозумів, яким чином такі відморозки як Тягнибік зі своєю зграєю псевдо-патріотів (а насправді радикальних націоналістів - майже неофашистів) зміг пробитися у Тернопільську облраду та піднімає голову на території всієї країни.

Шановний , а не здається вам , що ви в політику влізли по саму горлянку ?
Мова у нас йшла про українську націю , про мову , про політиків ні слова ніким не було промовлено .
А чи не ви у цій же темі на 35й сторінці говорили , що модератори форуму в політику не пхаються ?
і не повинні тут розбалакувати про Тягнибока та інших СПРАВЖНІХ патріотів України , таких як підло вбитий Вячеслав Чорновіл і сотні замучених патріотів україни комуняцькими енкаведистами у своїх ще гірших як фашистских застінках .

У нас в місті років 10 назад відкопали на тому місці , де було кляте КГБ , ціле кладовище - кілька сотень безвинно замучених людей , просто другий Бабин Яр .

То як після цього відноситись ,, к достижениям советской власти,, ???

Ще раз прошу вас - відповідайте за свої ж власні слова - не пхайтесь в політику .
 
Последнее редактирование:

bvn

Новичок
Регистрация
17.06.2008
Сообщения
7,351
Реакции
2,723
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Мені дуже прикро, що конструктивне та необразливе спілкування в цій темі у нас не склалося. А Вам пане KATALA я хочу сказати, що після розмови з Вами я нарешті зрозумів, яким чином такі відморозки як Тягнибік зі своєю зграєю псевдо-патріотів (а насправді радикальних націоналістів - майже неофашистів) зміг пробитися у Тернопільську облраду та піднімає голову на території всієї країни. У Вашому націоналізмі дуже мало логіки та дуже багато відвертого фанатизму, та якогось рабського менталітету завжди скривдженого «патріота» (цим між іншім «хворів» і Тарас у своєї творчості), якому завжди хтось заважає побудувати рай на землі (найчастіше це, зрозуміло, москалі :) ). У російських націоналістів цей «комплекс неповноцінності» найчастіше має прояв у відношенню до жидів, у українських – у відношенню до москалів…

На цьому мушу закінчувати диспут, беручи до уваги його безглуздість. Нажаль трапилось, щось на кшталт розмови глухого з німим…

Я з самого початку спостерігаю за вашою перепалкою... І не розумію, де ви побачили фанатизм... Як на мене, KATALA виявляє досить поміркований націоналізм... Я також вважаю, що в Україні повинна бути одна державна мова, хочаб з тих міркувань, щоб не напрягати программістів і філологів проблемою стиковки різномовних баз данних, як це було в 2004 році, коли в Криму у виборчих списках якісь чувирла чи перестаралися, чи взагалі свідомо познущалися, переклавши призвіща з російської мови на українську не фонетично, а по змісту, наприклад, Пуговкин в них став Гудзиковим і т. п. Це перша причина. Всі державні документи повинні вестися єдиною державною мовою - це в багато разів спрощує процес ведення документообороту.
Інша причина. Я вважаю, що українець має право в будь-якому куточку України отримати інформацію від державних органів на мові держави, в якій він живе, навіть від постового ДАІ (пригадався випадок, коли пенсіонеру надавали стусанів за те, що він зажадав, щоб це його право було виконане).
Тепер, щодо інших мов. Мені здається, й правда, чи так вже важко вивчити мову країни, де живеш? Тим більше, що вони схожі. Не бачу сенсу в заборонах розмовляти, чи писати іншими мовами, але будь-які звернення в державні органи повинні йти українською мовою. Не хочеш вчити - наймай перекладача. Потім вивіски магазинів, газети, ефіри на мій погляд безглуздо обмежувати, хоча по-можливості дублювання я схвалюю, з одною обмовкою, для російських фільмів достатьо субтитрування - вважаю, що знання російської мови українцям також не звавадить, тобто вважаю це надбанням. Чим більше людина знає мов, тим краще.
Що стосується знаків, вказівників, то тут вважаю, що вони всі повинні бути на державній мові, але в місцях компактного проживання нацменшин вони мають дублюватися мовою цієї нацменшини.
Також вважаю що українській мові в країні повинні бути преференції надані державою, щоб газетам, видавникам, радіо і телеканалам не здавалося використовувати іноземну мову більш економічно доцільним. Наприклад, я б взагалі звільнив би від податків видавництва, що видають книжки виключно українською мовою.
А розмови про ущімленіє російської мови і про другу державну мову я вважаю провокацією з боку... censored. Особливо, коли це говорять у Криму, говорили б вже про татарську чи що?
 
Последнее редактирование:

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Хочу навести факти , величезне прохання до адмінів НЕ КОМЕНТУВАТИ ці факти .

Центральна вулиця міста Тернополя носить назву ,,проспект Степана Бандери ,,

Одна з вулиць , що примикають до центральної , має назву вулиця Вояків дивізії ,,Галичина ,,

Хто не знає , що це була за дивізія і чому там воювали українці , прошу прочитати про це .

Українська Дивізія військ СС "Галичина". Що ж це за формування з точки зору сьогоднішньої України, держави начебто незалежної і водночас невільної духовно? Пересічний українець знає про неї небагато, переважно із джерел спотворених, поданих імперською Москвою. Але пані історія – тітка невблаганна, яка рано чи пізно розставляє все на свої місця.

Брат йшов на брата за чужі інтереси

Йшла друга світова війна. Україна кривавилась між двома кровожерними імперіями. Ні одна із імперій не була зацікавлена в українцях як нації, а тільки, як гарматному м’ясі або лише в нашій території. Війська свого ми не мали, оскільки не мали власної держави, а доля бездержавної нації така, що всі її сини воюють у різних військових формуваннях і по різні сторони барикад. Так було у XX-му столітті під час першої світової війни, так сталося і пізніше. Брат йшов на брата за чужі інтереси.

Дивізія військ СС "Галичина" була створена вже після Сталінградської битви, коли не було сумнівів, що німецькі окупанти відійдуть, а прийдуть "совєтські", відійде Ґестапо, а прийде НКВД, компартія, тюрми, Сибір і все те, чим нас "почастували" самозвані "брати" в 1939 році. По-друге, Україна не була суб’єктом війни, а тільки її об’єктом, і лише ті, хто це розумів, усвідомлювали значення власних збройних сил, які, можливо, дуже стали би у пригоді по закінченні війни. Шахівниця геополітики могла би обернутися сприятливо для нас. Хто знає?

Досвід першої світової війни показав, як Україні придалися школені в австро-угорській армії Українські Січові Стрільці. Недарма ж народ співає до сьогодні стрілецьких пісень. А в умовах нової війни, де можна було отримати найкращий військовий вишкіл – в Червоній Армії, в якій не було жодної української дивізії чи полку, батальйону, навіть роти? Висновок напрошується сам – тільки німецька армія, на той час найбільш вишколена, найкраще озброєна, могла дати добру школу військової майстерності.

Звичайно ж, всі усвідомлювали, що ворог як "совєтський", так і німецький – одним миром мазані, а тому особливих надій, що ці – злі, а ті – добріші, не було. Ворога треба було бити, отже, паралельно творилися як Дивізія, так і Українська Повстанська Армія. Ці дві ланки однієї майбутньої армії розвивалися незалежно одна від одної і розуміли свою необхідність одна для одної. Вони, як дві колії для одного поїзда, торували шлях вперед – до свободи. Між ними також була взаємодія: повстанці допомагали дивізійникам розвідкою, дивізійники допомагали повстанцям зброєю, спорядженням. Німецьке командування про це і не здогадувалось. Багато офіцерських кадрів дала Дивізія для УПА. Роман Шухевич як головнокомандувач УПА розумів необхідність створення Дивізії і схвалював це.

Сьогодні, з точки зору сучасності, дуже легко аналізувати і розставляти всі крапки над "і", а в часи війни кожна людина думала, як вижити, як зберегти родину, домівку і скільки треба мати самоусвідомлення приналежності себе до народу, щоби не піти за стадом мобілізації до чужої армії, а вибрати власний свідомий шлях. От і пішов цвіт нації, студенство, недавні випускники гімназій, ветерани українських визвольних змагань 1918-1921 років, всі небайдужі – хто у загони УПА, а хто на збірні пункти Дивізії "Галичина". Зголосилося до Дивізії 82 тис. осіб, у тому числі Тернопільська, Бережанська і Чортківська округи дали 9558 чоловік, із них Тернопіль дав 3118 чоловік. Із Тернополя прийнято 1749 новобранців. Всього ж у табори підготовки потрапило 11 тис. 578 чоловік. Головою окружної комісії військової управи Дивізії в Тернополі був Осип Гринкевич, Бережанської округи – Франц Баб’як, а Чортківської – Василь Бабій.

У Львові, Станіславі і Тернополі відбулися урочисті офіційні проводи синів, батьків, братів у ряди Дивізії. У місті почалося все урочистим Богослужінням у греко-католицькій церкві Різдва Христового. У відправі прийняв участь, як розповідають очевидці події, хор із Дніпропетровська, волею долі і війни закинутий до Тернополя. Після цього відбувся загальний збір на тодішній вулиці Міцкевича, теперішній Театральній площі. Вишикувались три курені – Тернопільський, Бережанський, Чортківський. Всі усвідомлювали не роблену, офіційну, а справжню, щиру важливість і урочистість моменту.

Взагалі, "Галичина" воювала в складі німецької армії з умовою, що буде приймати участь у боях тільки на східному фронті. Цим вона відрізняється від інших формувань типу РОА – т. зв. "власовці", вірменські, азербайджанські, татарські, калмицькі військові формації (переважно батальйони), загони донських козаків і інші, які пішли на службу до німців без особливих політичних застережень і воювали там, де було вигідно німцям, і проти будь-яких антинімецьких збройних сил. Німці спробували застосувати кілька українських частин проти французьких партизанів-макі, як наші негайно ж перейшли на сторону останніх.

Солдати, а не кати!

Існує безліч спекуляцій навколо деяких моментів існування Дивізії. Одна із таких виникла, коли після англійського полону дехто із колишніх вояків захотів емігрувати до Канади і США. Але Канадський єврейський конгрес висловив протест проти в’їзду до Канади цих українців. От і імміграційний департамент Канади подав запит про минуле дивізії. Їх цікавило, чи була "якась підстава твердити про те, що дивізія брала активну участь у винищенні єврейського населення України". 4 березня 1950 р. британський уряд надіслав відповідь: "Під час перебування в Італії ці люди були перевірені радянською та британською місіями. Вони засвідчили, що не було і немає ніяких підстав припускати, що хтось із них боровся проти західних союзників чи був задіяний у злочинах проти людства. Їхня поведінка відтоді, як вони прибули до цієї країни, була гарною, і вони ніколи і ні в чому не виказали своєю поведінкою якоїсь причетності до нацистської ідеології... За свідченням спеціальної місії Військового відомства, що мала на меті перевірити цих людей, вони пішли добровільно воювати проти Червоної Армії з націоналістичних міркувань під час окупації Західної України, коли було підписано нацистсько-радянський пакт. Незважаючи на те, що комуністична пропаганда постійно намагається зобразити їх і багатьох інших біженців як "зрадників" і "військових злочинців", варто зазначити, що жодних звинувачень у воєнних злочинах не було висунуто ні радянським, ані іншим урядом проти когось із членів цієї групи".

Сьогодні ці мужні люди вже досить літнього віку і годі сподіватися, що вони отримають якесь визнання держави як ветерани другої світової. Не можна – дядя із Москви грізно покиває пальчиком і київський догідливий чиновничок злякано втягне голову в плечі. Немов ота черепаха при перших ознаках небезпеки. Згадаймо, яка піднялася істерика у ЗМІ Росії, коли Тернопіль насмілився, єдиний на всю Україну, увіковічнити Дивізію у назві вулиці.

Незважаючи ні на що, герої Дивізії СС "Галичина", як і герої УПА не потребують ніякої реабілітації. Матінка-історія все розставить на місця, всіх розсудить.

добавлено через 10 минут
А теперь еще один факт для русскодумающих апологетов России
В 1942!!! году против совдепии воевали такие формирования СС

Русские корпуса и дивизии СС

15-й (казачий) кавалерийский корпус СС
29-я гренадерская дивизия СС
30-я гренадерская дивизия СС
1001-й гренадерский полк абвера

Даже гитлеровцы были шокированы "подвигами" русских эсэсовцев из 29-й дивизии при подавлении Варшавского восстания - в то самое время, когда другие русские солдаты, в красноармейской форме, два месяца равнодушно наблюдали с противоположного берега Вислы за агонией обреченного города. 29-я русская дивизия СС заслужила столь одиозную репутацию, что немцы вынуждены были ее расформировать.

Советская пропаганда шла на любую ложь, чтобы откреститься от вопиющего факта: в боевых действиях на стороне Германии участвовало более миллиона!!!!!! советских граждан. Это соответствовало штатной численности примерно 100 стрелковых дивизий

Итак, в России, с ее традиционным культом патриотизма, после двадцати лет господства большевиков на стороне внешнего агрессора воевало в несколько раз больше граждан, чем во всех белогвардейских армиях, вместе взятых. Многовековая история страны, да и вообще история войн такого еще не знала. Ничего даже отдаленно подобного не было ни в одной другой стране-участнице Второй мировой войны.
Вот о чем нужно почаще напоминать политикам и журноламерам, пытающимся представить сталинщину чуть ли не законной формой существования Российского государства.

К концу 1942 года в составе немецкой армии воевали русские батальоны с номерами:
207,263,268,281,285,308,406,412,427,432,439.....

Только после поражения под Сталинградом немецкое руководство начало формирование добровольческих дивизий СС и к началу 1944-го года были сформированы украинская, литовская и две эстонских дивизии ваффен СС


И теперь еще один факт для тех , кто не согласен с Суворовым и его книгами .

Из выступления В.Молотова в Кремле апрель 1940 г. Передаем самые сердечные поздравления Советского правительства по поводу великолепного успеха немецкого вермахта. Танки Гудериана прорвались к морю у Абервиля на советском топливе, немецкие бомбы, которые сровняли с землей Роттердам, были начинены советским пироксилином, а оболочки пуль, которые поражали британских солдат, отступавших к шлюпкам у Дюнкерка, были отлиты из советского медно-никелевого сплава...

БЕЗ КОММЕНТАРИЕВ .
 
Последнее редактирование:

Sapiens

Только по вопросам рекламы на форуме mmgp.com
Команда форума
Администратор
Регистрация
16.09.2008
Сообщения
6,379
Реакции
7,185
Поинты
46,807.696
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Текст присяги, которую давали солдаты 14. Waffen-Grenadier-Division der SS (Galizische Nr. 1) (в обиходе СС "Галичина"):

Я, украинский доброволец, этой присягой добровольно отдаю себя в распоряжение Немецкой Армии.

Я присягаю Немецкому Вождю и Верховному Командующему Немецкой Армии Адольфу Гитлеру в неизменной верности и послушании.

Я торжественно обязуюсь все приказы и распоряжения начальников исполнять, а также все военные, государственные и служебные дела строго держать в тайне и тем самым верно и преданно служить Немецкой Армии и одновременно своей родине.

Мне ясно, что я после своей присяги подвергаюсь всем немецким военным дисциплинарным взысканиям. Конец моей службы как украинского добровольца определяет Немецкая Армия.

Что-то не вижу ничего про Вiльну Україну...







Вот так-вот тернопольские "патриоты" сражались за Великую Германию...
 

bvn

Новичок
Регистрация
17.06.2008
Сообщения
7,351
Реакции
2,723
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Це я про інформацію, надану KATALA... Хоча обидві т. з. цікаві, і обидві є вибіркою вигідних тій чи іншій стороні конфлікту...

Інформація цікава, але навряд чи сприяє примиренню :(
Для мене поки що тільки два факти є однозначними:
1. Радянська окупація, яку вже спробували на собі більшість українців, після тих років голодомору і репресій навряд чи здавалася кращою за німецьку - і те, і те для України було зле.

2. УПА воювала на своїй землі і за свою землю, тому мабуть мала моральне право обирати з ким і проти кого їй воювати. Ці люди вірили, що зробили правильний вибір, і мені нема в чому їм дорікати. Треба розуміти, що кожен зі свого боку був правий.

Зате для мене таки й справді залишається дуже багато неоднозначних моментів, про які я зараз не хочу тут нічого казати.
 
Последнее редактирование:

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Для Sapiens - НІКОЛИ , чуєте??? НІКОЛИ не могли вояки проти більшовизму складати присягу на російській мові , невже ви цього не розумієте ? чесне слово , просто смішно .

Я не знаю звідки ви взяли ваш текст присяги , але я подаю тут СПРАВЖНІЙ текст присяги , і цікаво якому тексту повірять патріоти України і справжні українці...

Текст присяги, яку ввів генерал Шандрук для вояків Української Дивізії: "Присягаю всемогучому Богові перед Святою Його Євангелією та Животворящим Хрестом, не шкодуючи ні життя ні здоров'я, скрізь та повсякчас під Українським Національним Прапором боротися зі зброєю в руках за свій Народ і свою Батьківщину – Україну. Свідомий великої відповідальности присягаю як вояк Українського Національного Війська виконувати всі накази своїх начальників слухняно й беззастережно, а службові доручення тримати в таємниці. Так нехай мені в цьому допоможе Бог і Пречиста Мати, – амінь".
 

Sapiens

Только по вопросам рекламы на форуме mmgp.com
Команда форума
Администратор
Регистрация
16.09.2008
Сообщения
6,379
Реакции
7,185
Поинты
46,807.696
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Для Sapiens - НІКОЛИ , чуєте??? НІКОЛИ не могли вояки проти більшовизму складати присягу на російській мові , невже ви цього не розумієте ? чесне слово , просто смішно .

Я не знаю звідки ви взяли ваш текст присяги , але я подаю тут СПРАВЖНІЙ текст присяги , і цікаво якому тексту повірять патріоти України і справжні українці...

Текст присяги, яку ввів генерал Шандрук для вояків Української Дивізії: "Присягаю всемогучому Богові перед Святою Його Євангелією та Животворящим Хрестом, не шкодуючи ні життя ні здоров'я, скрізь та повсякчас під Українським Національним Прапором боротися зі зброєю в руках за свій Народ і свою Батьківщину – Україну. Свідомий великої відповідальности присягаю як вояк Українського Національного Війська виконувати всі накази своїх начальників слухняно й беззастережно, а службові доручення тримати в таємниці. Так нехай мені в цьому допоможе Бог і Пречиста Мати, – амінь".

Нет, ну невозможный человек! Врет и не краснеет! Присягу, которую Вы привели, принимали солдаты УПА (состоявшие в том числе и из ошметков СС "Галичина") вместе с генералом П.Шандруком 28 марта 1945 года!
Конечно, какой ***** будет сохранять верность Гитлеру в конце марта 1945?!

Я еще раз ответственно утверждаю - все вооруженные формирования третьего рейха (из коллаборационистов в том числе), а особенно войска СС, давали присягу лично Адольфу Гитлеру!

Или Вы утверждаете, что с 43 по 45 "Галичина" никому не присягала вообще? Абсурд!
 

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

А в чому це я , цікаво , збрехав???
Хіба я не сказав , ким було запроваджено вищенаведений текст ?
Чи може я назвав дату прийняття цього тексту присяги ?

І дайте ссилку на ваш москалячий текст присяги - цікаво подивитися з якого він ресурсу .
І будьте , адмін , все менше і менше шанований мною , більш спокійнішим і толерантішим .
І взагалі вам моя порада - не читайте цю тему , повірте , саме вас тут ніхто ображати не буде , залишіть хоча б цю тему для тих , хто хоче по справжньому розібратися в непростій історії визвольної боротьби українців проти комуняцьких агресорів .

Я навіть більше вам скажу - українські вояки проти більшовизму згодні були воювати хоч з німцями , хоч з неграми , хоч з марсіанами і навіть динозаврам присягати на вірність , щоб тільки вигнати зі своєї рідної землі проклятих більшовиків , які принесли в наші землі стільки горя і нещасть .
 
Последнее редактирование:

Sapiens

Только по вопросам рекламы на форуме mmgp.com
Команда форума
Администратор
Регистрация
16.09.2008
Сообщения
6,379
Реакции
7,185
Поинты
46,807.696
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

А в чому це я , цікаво , збрехав???

Брехня в том, что Вы выдаете (пытаетесь :biggrin2: ) присягу УПА весны 1945 года за присягу СС "Галичины" 1943 года.

І дайте ссилку на ваш москалячий текст присяги - цікаво подивитися з якого він ресурсу.

Зная Вашу нелюбовь к русскому языку я взял на себя труд найти эту присягу в англоязычной литературе:

I swear by God this sacred oath that in the struggle against Bolshevism I will give unconditional obedience to the Supreme Commander of the German Wehrmacht, Adolf Hitler, and that, as a courageous soldier, I will always be prepared to give my life for this oath.

Источник: Poland’s Holocaust. Tadeusz Piotrowski. p. 225

Переводите сами, чтобы не было обвинений в "искажении истины" с моей стороны.

Да, забыл указать. Именно эту присягу приносили солдаты СС "Галичина" (тернопольцы, в том числе :biggrin2: ) при формировании дивизии в ноябре 1943 года.
 
Последнее редактирование:

velgo

Профессионал
Регистрация
02.07.2007
Сообщения
1,674
Реакции
6
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

........ поинтересуйтесь , будьте добры , сколько в вашем городе украинских школ и сколько русских и напишите здесь если не трудно и подтвердите свой бред об ущемлении русских ФАКТАМИ .......... , а потом уже будете слюной брызгать что русских в Украине ущемляют , факты , господа , только факты ......

Какие Вам факты? В г. Житомир под 400 тыс. населения. Ни в одной школе русского языка нет вообще как дисциплины. В некоторых школах есть только факультативно в виде кружка. До сих пор держится в одной только школе один класс (28 человек) - и это на 400 тыс. человек. Во всех остальных школах есть украинский+ в полтора-два раза больше по часам английского.
Я не говорю про ущемление. Это не ущемление - это тупость и глупость. При том, что как минимум 70% населения не только общаются между собою и в семьях на этом языке но и думают на русском языке прикрывать его обучение. Да прикрывай не прикрывай, всё равно родители и репетиторов нанимают и сами учат.
Не хотел здесь писать, так как в этой ветке на такие "факты" у многих сразу будут красные от бешенства глаза, "брызганье слюной" и всё что с этим связано. Почему то менталитет такой у оппонентов здесь. Злятся не понятно на что а сами наверняка разговаривают на суржике Марички с Антоном из ФайнаУкраина (это без обид - сами слышите это кто на Украине живёт на улице, в транспорте. А приезжаешь на З.Украину - смесь немецкого, венгерского, польского, румынского, русского и пару исковерканых украинских - тоже говорят что это чистый украинский. :) )
 

KATALA

Любитель
Регистрация
03.06.2009
Сообщения
373
Реакции
1
Поинты
0.000
Ответ: з України - ВСІ СЮДИ!

Може , ви ще мені ссилку на китайський сайт дасте???:biggrin2: :biggrin2:

Ось вам німецький текст присяги

Ich schwre bei Gott diesen heiligen Eid, dass ich im Kampf gegen den Bolschewismus dem Obersten Befehlshaber der deutschen Wehrmacht, Adolf Hitler umbedingten Gehorsam leisten und als tapferer Soldat bereit sein will, jederzeit fr diesen Eid mein Leben einzusetzen

Ось переклад
"Я присягаю перед Богом цією святою клятвою, що в боротьбі проти большевизму буду беззастережно слухатись найвищого воєначальника німецького вермахту Адольфа Гітлера і хочу як відважний солдат посвятити своє життя постійному виконанню цієї клятви .


Ну , і про що це говорить ??? тільки про те , що я вище написав - вояки були згодні хоч динозавру присягнути , щоб тільки з його допомогою вигнати заклятих большевиків зі своєї землі .

Я чомусь не розумію , чому ви зі мною тут сперечаєтесь ?
Любите комуняків і більшовицьку заразу - то і любіть їх на здоровлячко , а я їх ненавиджу , ну і що ?
Зробіть тему з назвою ,,Я кожен день плачу за совецькою властю ,, і плачте там в цій темі , які проблеми ???

добавлено через 9 минут
Ще один щирий українець velgo , який не знає української мови і хоче навести факти , де його мову , на якій він думає , принижують в Житомирі .
Шановний таваріщ velgo , а скажіть но мені , будьте ласкаві , скільки у вашому місті видається газет і журналів українською мовою , а скільки російською ???
І тоді будете плакатись про приниження російської мови у вашому славному ,,українському,, місті , де 70 % населення такі як ви .
 
Последнее редактирование:
Сверху Снизу